nadiya_tsynaiko: (Default)
[personal profile] nadiya_tsynaiko
Цим постом маю сподівання спонукати своїх замовників ділитись світлинами "себе коханих в моїх роботах. Тож не соромтесь, надсилайте мені свої світлини. А також буду вдячна вам за відгуки, написані саме тут, а не лише мені в приваті.;-)

Це мій улюблений замовничок (я кажу про малого, а не про татка, бо той светр типу "з оленями" - не моя робота) в пінетках-кедиках на Морському килимку. На стільки улюблений, що більша частина робіт перепадає йому безкоштовно (просто не можу відмовити собі в такому задоволенні).


Три пари пінеток свого часу відправились в фотомайстерню Вікторії Кулько працювати в скоромамуськиних фотосесіях.


Кепка-берет на власниці [livejournal.com profile] orange_fire , котра робить неймовірні прикраси (прогуляйтесь її журналом і переконайтесь самі).


Неординарна [livejournal.com profile] farolena в беретці і з двома карапузами. Важко сказати, чим ця людина НЕ займається. Якщо ви хочете навчитись чогось нового, тоді вам точно до неї.


Лимонний шалик для Вікторії-переможниці!


Одна з перших робіт на замовлення. На щастя, навіть, фотографія на власниці існує.


Танюша-величезний талант в комплекті "Красота - это страшная сила".


Мама Оксана з Ростиком. А вже комплект з шапки й шарфа - то другорядне. ;)


Веселий зимовий светр для дуже веселої дівчини:


Знову Танюха-сімпампуха. А гетри тут.


Комплект "Молочний шоколад" для [livejournal.com profile] m_smaragd . Зверніть увагу, у неї є гарні роботи.


Юлечка-красунечка в береті "Кола на воді". Юля разом з однодумцями займається дуже цікавою та корисною справою - видає християнські книжки. Ось такі, наприклад, та інші. Книжки взагалі-то дитячі, але я купляю їх не лише на подарунки знайомій малечі, але й для себе і з величезною насолодою читаю. Моє дитинство пройшло без подібної літератури. Тепер от надолужую.


Що треба для щастя? Чудовий чоловік та мій шарфик. ;))) А взагалі-то ця весела і напрочуд приємна пара вміє не лише дурня клеїти, але й талановито фотографувати. Тож звертайтесь до них: сюди або сюди.


Дуже зручно в'язати друзям-знайомим, з них можна навіть погрозами фотографії вибивати: "Не буде фоток, не буде більше й краси в'язаної". Допомагає. ))) Але Таня завжди добровільно постачає мене світлинами. За це й має купу знижок та ще й подарунків від мене.
Марічка - яскраве сонечко в комплекті Бджілка.


Мої творіння бачили значно більше в цьому житті за мене. ))) Сумка "Red-Green-Brown - геометрия" гуляє Стокгольмом. Звісно, разом з чудовою Юльцею.Постійність - ознака майстерності. ))) Супер постійна замовниця Таня вкотре потішила мене новим замовленням та своїми фотографіями.


Танюша ([livejournal.com profile] tana_sribna)- золота голка, нитка та платинові ручки )))) в дамському капелюшку та її доця Сашунька не знаю в шапочках від кого ;). Таня розробила свій спосіб носіння капелюшка. Чому? Тому.


Десь за морями-океанами на іншому континенті живуть мої мітенки. Живуть в хорошої та скромної людини, котра побажала залишитись невідомою. )))) (хто її впізнав, мовчіть, як партизани ;) )


Супер-пупер красота в моїх речах. Тут цілий пост, присвячений осінньому теплому та шоколадному фотосету. А ось я радію з приводу такого безмежного щастя.


Мітенки на іподромі. Але хто би звертав увагу на ті мітенки? Коли поряд коні та маленьке диво, котре можна гарніше розгледіти трішки вище в цьому ж пості в комплекті Бджілка. І віршик від замовниці Віти:
В мітенках зручно й коня годувати,
І руки при цьому не будуть змерзати :-)І знову Таня, і знову спільна робота: гетри+мітенки.


Ялинонька та сніжинонька вже створюють затишок своїм власникам, нагадують про зимові свята та вберігають стіл від слідів гарячих горнят.


Нарешті в мене з'явилась фотографія задоволеного замовника в мітенках. Чоловіки ще сором'язливіші за жінок, від них ніколи не дочекаєшся фотозвіту. Але цього разу мені пощастило. )))


Оптимістичний берет на оптимістичній дівчині. Але дівчина не лише оптимістична, вона ще й гарна і талановита. Фіолетовий шарфик, що так пасує до беретки, справа її вправних рук. Хочете й собі такий? Звертайтесь до Лялі Головатої.

Пальто "Львівський Forest".


Загадкова Вишенька в шоколаді.


Саме на початку квітня отримала фото гетрів з комплекту "Квітневі поля" на правильних ;) нозях. )))) А правильні нозі належать людині з дуже вправними руками. Бо вони вміють робити такі (і не лише такі) квіточки: "Тепло для тебе" та "Смачненька". Гетри також можна носити і на джинси.


Помаранчик вийшов на прогулянку. Вигулює його Ліда. Не забудьте зазирнути до неї в МАГАЗИН і, якщо й не купити (що також було б непогано ;) ), то хоча би подивитись, яку красу вона вміє робити.


Вже знайоме вам обличчя (аж двічі ви могли бачити цю милу дівчину трішки вище) в кардигані кольору молока. Я показую тут тільки одне фото, а трішки більше можна побачити в журналі самої красуні.


Моя найулюбленіша (вибачте всі інші, але тут особисте ;) ) та найпривілейованіша замовниця, бо співпраця з нею найдовша та найплідніша. )))) В комплекті Синя паморозь.Нещодавно, відповідаючи на коментар на Фейсбуці, я написала, що всі мої замовниці красуні, а більшість з них ще й постійні. Наступні фотографії є підтвердженням цієї тези. Вже знайомі обличчя неземної краси. :-)
Комплект Ягідки, берет Оптимістичний та бактус Сонечко. І все це належить львівській панянці, котру я дуже люблю (а вона, підозрюю, любить моє плетиво ;-) ).
Ягідний комплект доповнений сережками та квіточкою (якщо тицьнете на фото, воно збільшиться і можна буде краще розгледіти деталі), котрі створені золотими руками Лялі Головатої.


Фантастичні фотосесії від [livejournal.com profile] m_smaragd. Тут поставлю лише парочку світлин. Всі інші краще йдіть дивитись до неї в журнал. І лише світлинами не обмежуйтесь. Зверніть увагу на прикраси та листівки, котрі Женя створює власноруч.
Спідниця Невгамовна. А тут фотосесії за участю цієї спіднички: один та два.

І чоловічий светр "Класик вічна". Більше фото тут.


Літо, беретка, Надія.


Ромала Весняний первоцвіт квітне в Луганську.


Далі буде...
From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User (will be screened if not on Access List)
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.

July 2014

M T W T F S S
 123 456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 23rd, 2017 12:51 pm
Powered by Dreamwidth Studios